איך אנחנו עובדים?

לכל מותג אנחנו מרכיבים נבחרת עילית מנצחת, בהתאם לערכיו וצרכיו ושפונה באופן כירורגי לקהל האורגני שלו. יחד עם קריאייטיב ממזרי יש לנו קמפיין שיכול לשנות סדרי עולם ולגרום לקופות לצלצל. כלי טכנולוגי שפיתחנו סורק מדי יום קרוב לשני מיליון משתמשים ישראלים, מנתח את דפוסי הפעילות שלהם, ומדרג אותם על פי כמות החברים, התגובות, הלייקים והאינטראקציות, בחלוקה לפי סגמנטים ותחומי עניין: אוכל, אופנה, אמהות, טכנולוגיה, אמנות, מוזיקה, לייף סטייל, פיטנס וספורט. הכלי מגלה את המשתמשים החזקים ביותר, ובהם אלה שעדיין לא התגלו על ידי התקשורת והפכו ל"ידוענים" באופן רשמי.

עוצמתי

מובילי הדעה והסלבס שלנו מגיעים למיליוני משתמשים בפילוח כירורגי ומדויק של קהלי יעד. והכי חשוב, המותג מוגש כתוכן אותנטי ורלוונטי ולא כעוד פרסומת חבוטה.

חברתי

אנשים למדו להתעלם מפרסומות.

הפרסום בלידרס לא קוטע את רצף הגלישה, אלא נטמע באופן אורגני בפיד של הגולש, ומגיע מהאנשים שהוא סומך עליהם ביותר - החברים והאייקונים שלו.

סקסי

דוגמן או דוגמנית מפורסמים שמובילים קמפיין זה טוב,יפה ובעיקר יקר!

אצלנו, עשרות מובילי דעה מקפיצים את הקמפיין, וממלאים את הפיד בסקס אפיל מתפרץ.

מדויק ומדיד

הטכנולוגיה שמגיעה עם הפלטפורמות של הרשתות החברתיות, בשילוב טכנולוגיה ייחודית מבית Leaders מאפשרת טירגוט ישיר ומדויק לקהילה הרלוונטית למותג, ומדידה קפדנית של הישגי הקמפיין.

 

מה אתם מחפשים?

פעילות כירורגית

יש לכם קמפיין השקה, מסר חדש או כל צורך נקודתי אחר? אנחנו כאן כדי ליצור קמפיין כירורגי, ממוקד וחד פעמי שיהלום ברשת ללא רחמים.

קשר רציני

הרשת שוצפת וגועשת 24/7, 365 ימים בשנה.
חשוב לכם שהמותג שלכם יהיה שם, ישתלב בשיח וישאיר חותם רלוונטי, ומתמשך? נוכחות קבועה בפיד הדיגיטלי תשמור על המותג שלכם במודעות גבוהה.

לאופן שבו צרכנים מחפשים מידע אונליין ומבצעים החלטות לגבי מותגים בזירה הדיגיטלית, גוגל קוראים Zero Moment of Truth .
מערכת יחסים לטווח ארוך עם הלידרים שלנו תדאג לכך שתמיד תהיו שם - ברגע האמת, ואפילו רגע לפני רגע האמת.

שיטות העבודה שלנו

שגרירי מותג

בהבזק תמונה, טקסט או סרטון שעוברים דרך פילטר יצירתי ואינדיבידואלי, הלידרים שלנו הופכים לדוברים נונשלנטיים שלכם ומביאים את רוח המותג לפיד הפרטי של חבריהם ושל קהילת העוקבים אחריהם.

אסטרטגיה שיווקית

כמומחים לקידום באמצעות מובילי דעה, אנו עוזרים למותגים לכוונן ולתרגם את האסטרטגיה השיווקית שלהם לזירה המכרעת של האינטרנט.

אני אוף ליין, בייבי!

מעוניינים באירוע באז שיחולל תקשורת וייצור הזדמנויות צילום מדליקות? מחלקת הקריאייטיב שלנו מחכה לבריף שלכם.

שולחן עגול

אתם זקוקים לפידבק ממוקד ומהיר מהמעגל הראשון של הלקוחות המיידיים או הנשאפים של המותג שלכם?
אנחנו כאן כדי ללקט ולנהל עבורכם שולחן עגול ולייצר פידבק אותנטי על כל השאלות
שמעסיקות אתכם.